Author: a***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: fajne i przydatne
Color: Black
Size: one-size
Price: 125kr
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| What it's for | Volume & Fullness |
| Who it's for | Fine Hair |
| Length | 9 cm |
| Width | 22 cm |
| Height | 5 cm |
| SKU | sb25091674805417935 |
Brand Name: LUYAO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/LUYAO-sc-0144705074.html
Quality: 8779000 people said the quality is very good!
Author: a***z
Date:
Review: fajne i przydatne
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.